Kontakt oss

Her finner du informasjon om våre ansatte

Bjørn Kristian Bentzen

Bjørn Kristian Bentzen

Daglig leder

bjorn.kristian.bentzen@okohuset.no

46 80 36 33

Anette Rundtom

Anette Rundtom

Regnskapsmedarbeider

anette.rundtom@okohuset.no

321 70 524

Anita Lien

Anita Lien

Renholder / driftsansvarlig kantine

anita.lien@okohuset.no

900 18 563

Anne Grete Larsen

Anne Grete Larsen

Regnskapsmedarbeider

annegrete.larsen@okohuset.no

321 70 531

Anne Lise Garberg

Anne Lise Garberg

Regnskapsmedarbeider

annelise.garberg@okohuset.no

321 79 270

Anne-Kristin Kvamme

Anne-Kristin Kvamme

Leder Regnskap rådgiving

anne-kristin.kvamme@okohuset.no

913 56 654

Arild Bremnes

Arild Bremnes

Autorisert regnskapsfører

arild.bremnes@okohuset.no

321 70 532

Astrid Langvandsbråten

Astrid Langvandsbråten

Autorisert regnskapsfører

astrid.langvandsbraaten@okohuset.no

321 70 543

Bente Lilleløkken

Bente Lilleløkken

Lønnsmedarbeider

bente.lillelokken@okohuset.no

321 70 535

Bjørn Hartz

Bjørn Hartz

Bedriftsrådgiver

bjorn.hartz@okohuset.no

321 79 272

Bjørn Kristian Bentzen

Bjørn Kristian Bentzen

Daglig leder

bjorn.kristian.bentzen@okohuset.no

46 80 36 33

Catrine Ismajli

Catrine Ismajli

Regnskapsmedarbeider

catrine.ismajli@okohuset.no

321 79 268

Charit Sethi

Charit Sethi

Systemarkitekt

charit.sethi@okohuset.no

321 70 533

Ellen Aarseth

Ellen Aarseth

Regnskapsmedarbeider

ellen.aarseth@okohuset.no

321 71 751

Emil Bye Martinsen

Emil Bye Martinsen

Trainee

emil.martinsen@okohuset.no

901 18 795

Eskil Wefring

Eskil Wefring

Autorisert regnskapsfører

eskil.wefring@okohuset.no

32 17 92 73

Espen Grønvold

Espen Grønvold

Bedriftsrådgiver

espen.gronvold@okohuset.no
Finn Bekkevold

Finn Bekkevold

Systemkonsulent

finn.bekkevold@okohuset.no

321 70 536

Fredrik Ruste

Fredrik Ruste

Regnskapskonsulent

fredrik.ruste@okohuset.no

950 92 124

Gro Oppen

Gro Oppen

Regnskapsmedarbeider

gro.oppen@okohuset.no

321 70 529

Hans Martin Hovde

Hans Martin Hovde

Aut. regnskapsfører / Takstmann

hansmartin.hovde@okohuset.no

321 70 522

Heidi Muggerud

Heidi Muggerud

Bedriftsrådgiver / aut. regnskapsfører

heidi.muggerud@okohuset.no

321 79 275

Helga Bergsrud

Helga Bergsrud

Lønnsmedarbeider

helga.bergsrud@okohuset.no

321 70 521

Ida Helene Freitag

Ida Helene Freitag

Regnskapsmedarbeider

ida-helene.freitag@okohuset.no

321 70 544

Ina Jørgensen

Ina Jørgensen

Regnskapsmedarbeider

ina.jorgensen@okohuset.no

970 00 750

Ingrid Øen

Ingrid Øen

Autorisert regnskapsfører / Registrert revisor

ingrid.oeen@okohuset.no

321 71 757

Iren Hetland

Iren Hetland

Regnskapsmedarbeider

iren.hetland@okohuset.no

321 79 269

Jan-Erik Hansen

Jan-Erik Hansen

Daglig leder IT-Nett AS

jan-erik.hansen@okohuset.no

321 70 530

Jill Merete Norstrøm

Jill Merete Norstrøm

Autorisert regnskapsfører

jill.norstrom@okohuset.no

321 70 549

Johan Tuft

Johan Tuft

Bedriftsrådgiver

johan.tuft@okohuset.no

321 79 262

Jonn Tangen

Jonn Tangen

Autorisert regnskapsfører

jonn.tangen@okohuset.no

321 70 539

Jostein Næssèn

Jostein Næssèn

Regnskapsmedarbeider

jostein.naessen@okohuset.no

321 70 546

Karen Berntsen

Karen Berntsen

Regnskapsmedarbeider

karen.berntsen@okohuset.no

321 71 753

Karl Asbjørn Kjennerud

Karl Asbjørn Kjennerud

Aut. regnskapsfører

karlasbjorn.kjennerud@okohuset.no

321 79 277

Katarina Pedersen

Katarina Pedersen

Regnskapskonsulent

katarina.pedersen@okohuset.no

913 41 693

Kent Andreassen

Kent Andreassen

Autorisert regnskapsfører

kent.andreassen@okohuset.no

321 79 286

Kjell Jostein Nielsen Strand

Kjell Jostein Nielsen Strand

Autorisert regnskapsfører

kjell.strand@okohuset.no

321 79 278

Kristi Berggaard

Kristi Berggaard

Autorisert regnskapsfører

kristi.berggaard@okohuset.no

321 70 528

Kristin K Kristiansen

Kristin K Kristiansen

Autorisert regnskapsfører

kristin.kristiansen@okohuset.no

321 79 284

Lars Ulland Haugen

Lars Ulland Haugen

Autorisert regnskapsfører

lars.ulland.haugen@okohuset.no

321 79 274

Magnus Kvale

Magnus Kvale

Leder Forretningsutvikling og teknologi

magnus.kvale@okohuset.no

936 37 348

Maja Haugland

Maja Haugland

Sekretær

maja.haugland@okohuset.no

321 79 279

Marianne Vorland

Marianne Vorland

Autorisert regnskapsfører

marianne.vorland@okohuset.no

321 70 526

Marie Rabben Sødal

Marie Rabben Sødal

Regnskapsmedarbeider

marie.sodal@okohuset.no

321 79 263

Marit Håkonsen

Marit Håkonsen

Autorisert regnskapsfører

Marit.haakonsen@okohuset.no

321 70 545

Mats Haugerud Dahl

Mats Haugerud Dahl

Regnskapsmedarbeider

mats.haugerud.dahl@okohuset.no

321 79 287

Mona Britt Nyhus

Mona Britt Nyhus

Lønnsmedarbeider

mona.britt.nyhus@okohuset.no

321 70 520

Natalie Jean Søberg

Natalie Jean Søberg

HR/Lønnskonsulent

natalie.gundersen@okohuset.no

321 79 285

Ole Jens Myhre

Ole Jens Myhre

Takstmann

olejens.myhre@okohuset.no

321 70 525

Paul Eikeland

Paul Eikeland

Lønn- og regnskapsmedarbeider

paul.eikeland@okohuset.no

321 70 542

Per Henrik Fagerås

Per Henrik Fagerås

Regnskapsmedarbeider

perhenrik.fageraas@okohuset.no
Ragnhild Helen Holtet

Ragnhild Helen Holtet

Lønn- og regnskapsmedarbeider

ragnhild.holtet@okohuset.no

321 70 538

Sandra Andersen

Sandra Andersen

Trainee

sandra.andersen@okohuset.no

911 17 029

Solveig Nilsen

Solveig Nilsen

Regnskapsmedarbeider

solveig.nilsen@okohuset.no

321 79 266

Steinar Foss

Steinar Foss

Regnskapsmedarbeider

steinar.foss@okohuset.no

947 83 752

Susan Maxhari

Susan Maxhari

Regnskapsmedarbeider

susan.maxhari@okohuset.no

321 70 534

Terje Hval

Terje Hval

Siviløkonom / Aut. regnskapsfører

terje.hval@okohuset.no

321 79 267

Terje Ryen

Terje Ryen

Aut. regnskapsfører

terje.ryen@okohuset.no

321 79 265

Thomas Flander

Thomas Flander

Leder Regnskap Digital / Faglig leder

thomas.flander@okohuset.no

321 79 282

Tove Heiberg Semmen

Tove Heiberg Semmen

Sekretær

tove.semmen@okohuset.no

321 71 755

Trine Tronrud

Trine Tronrud

Autorisert regnskapsfører

trine.tronrud@okohuset.no

321 79 271

Trude Loftum

Trude Loftum

Lønnsmedarbeider

trude.loftum@okohuset.no

321 71 752

Vivian Bakke

Vivian Bakke

Lønnsmedarbeider

vivian.bakke@okohuset.no

321 70 540

NYHET! BANK+REGNSKAP

Med bank, regnskapssystem og regnskapsfører på ett sted, sparer du både tid og penger.