Kontakt oss

Her finner du informasjon om våre ansatte

Anders Fegri

Anders Fegri

Regnskapsmedarbeider

anders.fegri@okohuset.no

321 79 263

Anita Lien

Anita Lien

Renholder / driftsansvarlig kantine

anita.lien@okohuset.no
Anne Grete Larsen

Anne Grete Larsen

Regnskapsmedarbeider

annegrete.larsen@okohuset.no

321 70 531

Anne Lise Garberg

Anne Lise Garberg

Regnskapsmedarbeider

annelise.garberg@okohuset.no

321 79 270

Anne Myhre

Anne Myhre

Sekretær

anne.myhre@okohuset.no

321 71 755

Arild Bremnes

Arild Bremnes

Autorisert regnskapsfører

arild.bremnes@okohuset.no

321 70 532

Astrid Langvandsbråten

Astrid Langvandsbråten

Autorisert regnskapsfører

astrid.langvandsbraaten@okohuset.no

321 70 543

Bente Lilleløkken

Bente Lilleløkken

Lønnsmedarbeider

bente.lillelokken@okohuset.no

321 70 535

Bjørn Hartz

Bjørn Hartz

Bedriftsrådgiver

bjorn.hartz@okohuset.no

321 79 272

Catrine Ismajli

Catrine Ismajli

Regnskapsmedarbeider

catrine.ismajli@okohuset.no

321 79 268

Charit Sethi

Charit Sethi

Systemarkitekt

charit.sethi@okohuset.no

321 70 533

Eli Kjerstadmo

Eli Kjerstadmo

Autorisert regnskapsfører

eli.kjerstadmo@okohuset.no

321 70 541

Ellen Aarseth

Ellen Aarseth

Regnskapsmedarbeider

ellen.aarseth@okohuset.no

321 71 751

Eskil Wefring

Eskil Wefring

Autorisert regnskapsfører

eskil.wefring@okohuset.no

32 17 92 73

Espen Grønvold

Espen Grønvold

Bedriftsrådgiver

espen.gronvold@okohuset.no

321 79 276

Finn Bekkevold

Finn Bekkevold

Systemkonsulent

finn.bekkevold@okohuset.no

321 70 536

Gerd Øverby

Gerd Øverby

Renholder

kn-oeve2@online.no
Gro Oppen

Gro Oppen

Regnskapsmedarbeider

gro.oppen@okohuset.no

321 70 529

Hans Martin Hovde

Hans Martin Hovde

Aut. regnskapsfører/Takstmann

hansmartin.hovde@okohuset.no

321 70 522

Heidi Muggerud

Heidi Muggerud

Bedriftsrådgiver / aut. regnskapsfører

heidi.muggerud@okohuset.no

321 79 275

Heidi Riibe Johansen

Heidi Riibe Johansen

Autorisert regnskapsfører

heidi.riibe.johansen@okohuset.no

321 70 527

Helga Bergsrud

Helga Bergsrud

Lønnsmedarbeider

helga.bergsrud@okohuset.no

321 70 521

Helge Jensen

Helge Jensen

Autorisert regnskapsfører

helge.jensen@okohuset.no

321 79 288

Ida Helene Freitag

Ida Helene Freitag

Regnskapsmedarbeider

ida-helene.freitag@okohuset.no

321 70 544

Ingrid Øen

Ingrid Øen

Autorisert regnskapsfører / Registrert revisor

ingrid.oeen@okohuset.no

321 71 757

Iren Hetland

Iren Hetland

Regnskapsmedarbeider

iren.hetland@okohuset.no

321 79 269

Jan-Erik Hansen

Jan-Erik Hansen

Daglig leder IT-Nett AS

jan-erik.hansen@okohuset.no

321 70 530

Jill Merete Norstrøm

Jill Merete Norstrøm

Autorisert regnskapsfører

jill.norstrom@okohuset.no

321 70 549

Johan Tuft

Johan Tuft

Bedriftsrådgiver

johan.tuft@okohuset.no

321 79 262

Jonn Tangen

Jonn Tangen

Autorisert regnskapsfører

jonn.tangen@okohuset.no

321 70 539

Jostein Næssèn

Jostein Næssèn

Regnskapsmedarbeider

jostein.naessen@okohuset.no

321 70 546

Karen Berntsen

Karen Berntsen

Regnskapsmedarbeider

karen.berntsen@okohuset.no

321 71 753

Karl Asbjørn Kjennerud

Karl Asbjørn Kjennerud

Daglig leder / Aut. regnskapsfører

karlasbjorn.kjennerud@okohuset.no

321 79 277

Kent Andreassen

Kent Andreassen

Autorisert regnskapsfører

kent.andreassen@okohuset.no

321 79 286

Kjell Jostein Nielsen Strand

Kjell Jostein Nielsen Strand

Autorisert regnskapsfører

kjell.strand@okohuset.no

321 79 278

Kjersti Lyse Klevengen

Kjersti Lyse Klevengen

Regnskapsmedarbeider

kjersti.klevengen@okohuset.no

321 70 540

Kristi Berggaard

Kristi Berggaard

Autorisert regnskapsfører

kristi.berggaard@okohuset.no

321 70 528

Kristian Kroken Tandberg

Kristian Kroken Tandberg

Regnskapsmedarbeider

kristian.tandberg@okohuset.no

321 71 758

Kristin K Kristiansen

Kristin K Kristiansen

Autorisert regnskapsfører

kristin.kristiansen@okohuset.no

321 79 284

Kristin Winther Moe

Kristin Winther Moe

IT- og salgskonsulent

kristin.moe@okohuset.no

321 70 534

Lars Ulland Haugen

Lars Ulland Haugen

Autorisert regnskapsfører

lars.ulland.haugen@okohuset.no

321 79 274

Maja Haugland

Maja Haugland

Sekretær

maja.haugland@okohuset.no

321 79 279

Marianne Voje

Marianne Voje

Autorisert regnskapsfører

marianne.voje@okohuset.no

321 79 287

Marianne Vorland

Marianne Vorland

Autorisert regnskapsfører

marianne.vorland@okohuset.no

321 70 526

Marit Håkonsen

Marit Håkonsen

Autorisert regnskapsfører

Marit.haakonsen@okohuset.no

321 70 545

Mette Lise Haraldsen Schjelderup

Mette Lise Haraldsen Schjelderup

Leiekontraktsforvalter

mette.schjelderup@okohuset.no

321 79 261

Mona Åsheim

Mona Åsheim

Renholder

mona.asheim@okohuset.no
Mona Britt Nyhus

Mona Britt Nyhus

Lønnsmedarbeider

mona.britt.nyhus@okohuset.no

321 70 520

Olav Aasen

Olav Aasen

Autorisert regnskapsfører

olav.aasen@okohuset.no

321 70 523

Ole Jens Myhre

Ole Jens Myhre

Takstmann

olejens.myhre@okohuset.no

321 70 525

Paul Eikeland

Paul Eikeland

Lønn- og regnskapsmedarbeider

paul.eikeland@okohuset.no

321 70 542

Per Henrik Fagerås

Per Henrik Fagerås

Regnskapsmedarbeider

perhenrik.fageraas@okohuset.no

321 70 524

Ragnhild Helen Holtet

Ragnhild Helen Holtet

Lønn- og regnskapsmedarbeider

ragnhild.holtet@okohuset.no

321 70 538

Rannveig Sparby

Rannveig Sparby

Regnskapsmedarbeider

rannveig.sparby@okohuset.no

321 79 268

Silje Haugerud Bakken

Silje Haugerud Bakken

Regnskapsmedarbeider

silje.bakken@okohuset.no

321 79 283

Solveig Nilsen

Solveig Nilsen

Regnskapsmedarbeider

solveig.nilsen@okohuset.no

321 79 266

Terje Hval

Terje Hval

Siviløkonom / Aut. regnskapsfører

terje.hval@okohuset.no

321 79 267

Terje Ryen

Terje Ryen

Fagsjef / Aut. regnskapsfører

terje.ryen@okohuset.no

321 79 265

Thomas Flander

Thomas Flander

Autorisert regnskapsfører

thomas.flander@okohuset.no

321 79 282

Tina Hjelseth Thoresen

Tina Hjelseth Thoresen

Regnskapsmedarbeider

tina.thoresen@okohuset.no

321 70 547

Tine Solenby

Tine Solenby

Autorisert regnskapsfører

tine.solenby@okohuset.no

321 79 289

Tove Heiberg Semmen

Tove Heiberg Semmen

Sekretær

tove.semmen@okohuset.no

321 71 755

Trine Tronrud

Trine Tronrud

Autorisert regnskapsfører

trine.tronrud@okohuset.no

321 79 271

Trude Loftum

Trude Loftum

Lønnsmedarbeider

trude.loftum@okohuset.no

321 71 752

Vi vil at din bedrift skal lykkes!

Hos SpareBank 1 Økonomihuset får du en engasjert samarbeidspartner som hjelper deg med alle ledd innen sunn forretningsdrift.